Oficjalny partner Cisco Spark

Cisco Spark to narzędzie do totalnej komunikacji

Spark to Twój nowy ulubiony komunikator

Darmowy klient pozwala założyć konto każdemu, na każdym urządzeniu. Wystarczy adres email.
Komunikacja na wszystkich urządzenich
Logo Cisco Spark

Cisco Spark

Najlepsze narzędzie do komunikacji z jakiego korzystałeś.

Pomożemy Ci ograniczyć ilość e-maili, odciążyć skrzynkę pocztową z załączonych plików. Cisco Spark pomoże Ci dzielić się informacjami i postępami na bieżąco z Twoimi kontaktami.

Aplikacja na laptop i urządzenia mobilne da Ci dostęp do czatu, wymiany plików i połączeń audio/wideo z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Korzystasz z wielu narzędzi? Chcesz je zastąpić jednym? Wybierz Cisco Spark! 

pobierz za darmoZamów demo terminali
Cisco Spark na komputer

Zainstaluj Sparka na Twoim komputerze. Przeciągnij i upuść pliki wprost do okna czatu, odbieraj połączenia audio i wideo, albo udostępnij widok swojego pulpitu w czasie rzeczywistym.

Cisco Spark na t

Pobierz Sparka na telefon i tablet. Bądź dostępny w pociągu, samolocie czy kawiarni. Dołącz wideo w dowolnym momencie i zobacz treści przesyłane przez Twoich znajomych, gdziekolwiek jesteś.

Używaj Sparka gdziekolwiek chcesz przez przeglądarkę. Nie musisz nic instalować, żeby korzystać z pełnej funkcjonalności Sparka. Wystarczy internet i możesz wykonywać połączenia wideo.

Poznaj możliwości Cisco Spark

Cisco Spark pozwala zespołom na bycie w ciągłej łączności i ułatwia komunikację w pracy. Możesz bezpiecznie wysyłać wiadomości, udostępniać pliki i spotykać się twarzą w twarz. Zawsze i wszędzie. To wszystko zaczyna się własnie tutaj - dzięki aplikacji Spark możesz rozmawiać z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek jesteś, a to dopiero początek...

Bezpieczeństwo i prywatność

Bezpieczeństwo i prywatność

Wszystkie Twoje rozmowy i dane są szyfrowane i bezpiecznie przechowywane w chmurze Cisco.

Cisco Spark wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Spark zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Spark który odbiera dane z serwerów Cisco.

Encryption end-to-end

Cisco Spark wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Spark zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Spark który odbiera dane z serwerów Cisco. Proces szyfracji i deszyfracji danych odbywa się przy użyciu dynamicznych kluczy pochodzących z serwisu KMS (Key Managment Service). Każdy pokój spotkania ma wygenerowane unikatowe zestawy kluczy do których maja dostęp jedynie członkowie zespołu. Wszystkie dane wysyłane w ramach czatu tekstowego, pliki oraz treści z tablicy interaktywnej są szyfrowane przy pomocy kluczy pochodzących z KMS.

Encryption in transit

Używamy Secure http (HTTPS) by szyfrować dane będące w wysyłce pomiędzy twoim urządzeniem a serwerem, co pozwala na ochronę tożsamości nadawcy i odbiorcy przesyłanego kontentu. 

Wszystkie media w Cisco Spark, takie jak głos, wideo, oraz strumień prezentowanych danych są transmitowanego przy użyciu SRTP (Secure Real-Time Protocol). Obecnie Cisco Spark Cloud odszyfrowuje Real-Time media na potrzeby miksowania, dystrybucji, PSTN trunking oraz celów demarkacyjnych.

Autoryzacja i autentyfikacja

Tylko osoby, które przeszły proces autentyfikacji z naszym serwisem Cisco Spark mają wgląd do wiadomości i plików w pokojach spotkań. Nieautoryzowane osoby próbując skorzystać z adresu URL danego pokoju nie zobaczą żadnych danych.

Szczegóły .pdf

Pobierz darmowego klienta Cisco Spark.

Wypróbuj możliwości na dowolnym urządzeniu.
Przejdź do pobierania
Cisco Spark dla urządzeń z systemem WindowsCisco Spark dla urządzeń z systemem iOS i MacCisco Spark dla urządzeń z systemem Android

Zwiększ możliwości

Możesz w prosty sposób rozbudować swojego Sparka do rozmiarów profesjonalnej infrastruktury. Szybko, tanio i wygodnie.
Licencje
Rozbuduj Sparka dzięki integracjom
Rozbuduj Sparka dzięki integracjom z najpopularniejszymi serwisami i otwartemu API
Zobacz Więcej

Terminale

Oprócz smartfona, tableta i komputera możesz korzystać ze Sparka na profesjonalnych terminalach Cisco, o nowoczesnym designie i niezwykłej funkcjonalności.
Terminale

Skorzystaj z naszych pomysłów, żeby wyprzedzić konkurencję.

Pomysły

Poczuj tą moc!

Dzięki bliskiej współpracy z Cisco chcemy podzielić się możliwościami jakimi daje Spark.

Wyślemy do Ciebie bogaty zestaw licencji i sprzętu konferencyjnego zupełnie za darmo. Licencje M3 demo ważne przez 2 miesiące. Wypożyczenie kompletu terminali sprzętowych na okres 14 dni. Interesuje nas Twoje zdanie, dlatego jedynym wymogiem jest opowiedzenie własnych wrażeń.

W skład zestawu demo wchodzi:
Cisco Spark Board

1 x

Terminal i tablica
Spark Board 55"
Cisco SX 10

1 x

Kodek
Cisco SX 10
Cisco DX 80

3 x

Terminal biurkowy
Cisco DX 80
Cisco MX 300

1 x

terminal zintegrowany
Cisco MX 300
+ 250 sztuk licencji M3 Premium
ZAMÓW DEMO  

Czekamy na Ciebie

Śmiało! Napisz lub zadzwoń do Nas.
VisionSpace Sp. z o.o.
Porto Office B
ul. Generała Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU
VisionSpace Wideokonferencje Kraków
VisionSpace Cisco Spark
Callback
Oddzwonimy!
Nasi Pracownicy skontaktują się z Tobą w najbliższym czasie.
Problem :(
Uuups. Coś poszło nie tak. Sprawdź czy uzupełniłeś wymagane pola i czy są poprawne. W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Dane spółki

VisionSpace Sp. z o.o.
Porto Office B
ul. Generała Bohdana Zielińskiego 22
30-320 Kraków, PL, EU

NIP: 6793138646
REGON: 36607892600000
KRS: 0000652642

Numer rachunku (ING Bank Śląski):
PLN 03 1050 1445 1000 0090 3113 3193
USD 77 1050 1445 1000 0090 3113 3219
SWIFT INGBPLPW

VisionSpace Sp. z o.o. z siedzibą Kraków 30-320, ul. Generała Bohdana Zielińskiego 22, NIP 6793138646, Regon 36607892600000, zarejestrowana w Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieście Wydział XI o kapitale zakładowym 100 000,00 zł wniesionym w całości została powołana jako spółka zależna VisionCube S.A.

All rights reserved by VisionSpace and/or Cisco. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Branding and webdesign by Babilon.me
| LinkedIn